Онейроїд - сновидне затьмарення свідомості з напливом мимоволі виникаючих фантастичних уявлень, мрій

Онейроїд: історія. 2010-2014 р.

Під час довгої зими 2009-2010 було завершено студійний запис альбому «NATASHA», який Oneyroid планує видати у поточному році. Уже зрозуміло, що це має бути найдовший за хронометражем альбом в історії групи Oneyroid.

Також взимку до групи повертається Андрій Орлов – активний учасник групи періоду альбому «Бетон».

Початок 2010 року також став дуже активним для групи: відбувається кілька клубних виступів, з них два – у новій пивниці «Сто Доріг», яка стає новим майданчиком для альтернативної музики в Полтаві завдяки зусиллям Бурліка та Oneyro.Promo.Group. Також група бере участь у традиційному полтавському «Рок-ударі», активно концертує на найрізноманітніших сценах України та з квітня 2010 року переходить до запису нового студійного альбому «Ходень», реліз якого відбувся у вересні 2012 року. Спеціальним гостем реліз-паті в Києві та Полтаві (вже традиційно) була група @TRAKTOR. Також у серпні 2012 виходять один за одним два сингли з досі неопублікованими треками, записаними за часів програми «BeatOn» ще попереднім складом групи. Влітку 2012 група вперше бере участь у фестивалі «Славське-рок». Також група разом з Oneyro.Promo.Group як співорганізатор активно бере участь у полтавському фестивалі Rock-n-Ball, що прийшов на зміну Мазепа-фесту і протягом трьох років (2011-2013) лише нарощував свої потужності, запрошуючи відомі українські та російські групи, зокрема культовий «АУКЦЫОН».

Відзначивши 20-річчя творчої діяльності концертом у рідному місті наприкінці грудня 2012, Oneyroid з 2013 року приділяє багато уваги створенню та накопиченню нового матеріалу на своїй новій базі-студії ONEY, яка після ретельного і продуманого облаштування стала найкращим закладом такого типу в цілому місті, вперше відчинивши двері для відвідувачів у вересні 2013. Крім студійної та репетиційної діяльності, тут час від часу також проходять «камерні» концерти. Також влітку 2013 група вперше бере участь у фестивалі «Тарас Бульба», одразу ставши його дипломантом.

Вже на ній тривала робота над саундом лонгплеїв «Наташа Атомный Бог» та «Mobile Goo», перший з яких вийшов 28 квітня 2014 року – поки що тільки інтернет-релізом. Для групи Oneyroid це вже 5-й номерний альбом. Також відбуваються певні зміни у складі: у 2013 з групи йде багаторічний її басист Макс Ржеко, на зміну якому повертається до групи давній її друг Михайло Шамраєвський, найбільш відомий своєю участю в групі «Арахнофобія»; а 2014 року Oneyroid розширює свою духову секцію завдяки тромбоністу Герману Хорунжому.

2014 рік відзначається активною концертною діяльністю, зокрема участю у фестивалі «Woodstock-Україна» та першим в історії групи виступом на головній сцені культового фестивалю «Бандерштат». Також група не пропускає нагоди виступити на підтримку української армії. Повернувшись з осіннього клубного міні-туру, група зосередилась на підготовці до випуску на початку 2015 альбому «Mobile Goo» та пари синглів, що йому передуватимуть, а також на репетиціях програми «Майдан Розрита Могила», окремі пісні якої слухачі вже мали змогу почути на концертах. З другої половини 2014 року починається запис цього альбому на студії ONEY.

Також у планах на ближче майбутнє:

  • реліз альбому «Наташа Атомный Бог» на фізичних носіях та перевидання альбому «Giftstoffe» (2009);
  • монтаж і випуск нових роликів відеоарту до альбому «Наташа Атомный Бог»;
  • запис альбому «ПалиВО!» (за участю полтавської фольк-групи Стрибожі Внуці);
  • розробка альбому «По Ворсклі межа»;
  • запис створеного ще 2007 р., але незаписаного альбому «ЛЁД»;
  • перезапис раннього репертуару групи (за участю її першого басиста та автора всіх текстів Анатолія Волика);
  • запис і випуск live-концерту на студії ONEY.

Творчий процес тут ніколи не припиняється.

<< Назад: 2000–2009 роки