Онейроїд - сновидне затьмарення свідомості з напливом мимоволі виникаючих фантастичних уявлень, мрій

Oneyro.Promo.Group

Oneyro.Promo.Group (або скорочено Oneyropromo) – це ініціативна, творча, яскрава команда професіоналів з організації та проведення культурно-масових заходів у Полтаві, заснована учасниками групи «Онейроїд» у 2007 році.

У Полтавщини висока та світла мета – становлення духовної столиці, і наш колектив плідно працює над її втіленням. Ми організовували або брали участь у організації фестивалів «Артерія»–2007, «Арттерапія»–2007, «Rock'n'Ball»–2011, 2012, 2013 (хедлайнери – «АукцЫон», «7Б», «Ногу свело!», «ТНМКонго», «Тартак», «Вій», «Декабрь»), «Кадетаріум»–2.0. Oneyropromo – організатор близько 300 концертів, поетичних читань та благодійних заходів.

Завдяки нашим зусиллям у Полтаві виступили: Сергій Жадан (гурти «Жадан і Собаки» та «Ойра»), Сєргєй Лєтов, Любко Дереш, Сергій Василюк («Тінь Сонця»), Умка, Дмітрій Гайдук, Кузя УО, гурти «The Вйо», «Illaria», «Пропала Грамота», «Инструкция по выживанию», «Ансамбль Христа Спасителя и Мать Сыра Земля», «Выход», «Бригадный подряд», «Kuzmich Orchestra» (Чехія), «Очеретяний кіт», «Гич Оркестр», «Zapaska», «Gruhak» (Хорватія), інтернаціональний колектив «Lemonchiki Проджект» та багато інших виконавців і колективів.

Останні події, організовані Oneyro.Promo.Group:

Якщо ви – виконавець або музичний колектив, і ви маєте бажання виступити у Полтаві, звертайтесь до нас!

Oneyro.Promo.Group 

Організація концертів у Полтаві.

Концерти у пивниці «Сто доріг» (вул. Пилипа Орлика, 18/2) – жива музика, живе пиво, живе спілкування!

Контактна особа:
https://vk.com/decadence3 (Юлія).