Онейроїд - сновидне затьмарення свідомості з напливом мимоволі виникаючих фантастичних уявлень, мрій

«Онейроїд» та «Шепіт Нагваля» виступили у Полтаві

30.04.2015, Live Poltava

Онейроид, Полтава

Учора в арт-пивниці «Сто доріг» відбувся надзвичайно цікавий концерт полтавського гурту «Онейроїд» та гостей із Кривого Рогу – «Шепіт Нагваля». Психоделічна музика, разноманіття музичних інструментів та яскравий вокал – все це можна було спостерігати учора на концерті.

Відкрив музичне дійство гурт «Онейроїд», який окрім давно відомих та улюблених пісень, представили кілька абсолютно нових композицій. Варто відзначити згуртованість колективу на сцені. Глядач одразу помічає внутрішні конфлікти, навіть, якщо вони носять особистий характер. Учора «Онейроїд» мав вигляд злагодженого та єдиного організму, що продукує музику.

Про полтавський гурт можна говорити довго, та все ж варто розповісти про гостей. «Шепіт Нагваля» – гурт, що привіз із собою велику кількість музичних інструментів, самі лише перкусії викликають захват. Саксофони, тромбон і труба надають музиці психоделічного забарвлення та нагадують «АукцЫон». Проте це не завадило криворіжцям виробити власний стиль та відійти від наслідування «АукцЫона». Головне, що полтавцям сподобався психодел «Шепіту Нагваля», всі танцювали та відчували музику в унісон колективу. Не дивиною стало прохання на біс, музиканти охоче виконали ще кілька композицій, попри поспіх на потяг.

Шепіт Нагваля, Кривий Ріг

Шепіт Нагваля, Кривий Ріг

Ульяна Громова