Онейроїд - сновидне затьмарення свідомості з напливом мимоволі виникаючих фантастичних уявлень, мрій

ONEYROID та Petty Green у Харкові

01.06.2015, 20:00

Дорогі брати і сестри! У понеділок - вихідний день після свята для вас у клубі Культ дають концерт гурт Онейроїд м. Полтава та Petty Green м. Харків. Музика від найвідомішої полтавської рок-групи у стилі сонячної етно-джазової альтернативи у поєднанні з відомим вам харківським оксамитовим бріт-фанк-роком розчиняють двері у першу ніч теплого зоряного літа! Не пропустіть цю подію - ви все зрозумієте потім)

Гурт "Онейроїд" був створений 23 роки тому 2-ма полтавськими лікарями-хірургами, які грали альтернативний панк. Сама назва гурту - медичний термін (з грец. oneyros – сон; oneyroid – подібний до сну) – змінений стан свідомості з напливом сновидних візій, фантастичних переживань, по-простому – «сон наяву». Музика гурту цілком відповідає цьому визначенню - в даний момент це суміш різноманітних стильових течій етно-джаз-альтернативного року з дуже нестандартними рисами неопсиходеліки (справжній шаманізм).
У складі 7 музикантів (2 вокала, гітара, труба-флейти, бас-гітара, барабани, клавішні).

Група має 5 номерних альбомів, в останні 3 роки завершує запис ще одного і працює над новим тріп-хоп-рок-фолковим "Паливо".
ONEYROID грав на багатьох фестах, серед яких Славське рок, Мазепа-фест, Рок-н-Болл, Рок-Удар, Червона рута, Тарас Бульба, Woodstock UA та інших. Вирушав до місця проведення воєнних дій з благодійними концертами для українських бійців.

Petty Green, музична група з Харкова.
Стиль - альтернатива, бріт-поп, фанк-рок і все потроху.
Чому "Petty Green"? Назва була придумана і прижилося раніше, ніж учасники групи склали для нього інтерпретацію. По-перше, це така кумедна дівчинка Петті Грін. Можливо, вона любить зелене, або навіть симпатизує ідеям захисту природи. Напевно у неї емоційна натура і специфічне почуття гумору.
По-друге, ми виявили, що цю фразу при бажанні можна перевести як "трохи зелені" або ж "дрібні гроші". Хоча навряд чи це про щось говорить.
Склад:
Катерина - тексти, вокал, а часом і клавіші
Андрій - музика, гітара, бек-вокал
Олена - музика, тексти, бас
Євген - ударні

Вхід: 25 грн - передпродаж, 35 грн - у день концерту.