Найкращий день в році! Водинадцяте - в Європі, вчетверте - в Україні, вперше - в Полтаві. День Вуличної Музики!
Субота, 20 травня. Вулиця Соборності від Національного банку до Білої альтанки. З 12-ої до 22-ої години.
Понад 30 гуртів і виконавців, три основних локації: Петровський парк, арт-простір біля музучилища та Біла альтанка. Гурт «Онейроїд» виступить на Білій альтанці ввечері.
День Вуличної Музики! Не пропусти свій найкращий день в році!
https://vk.com/smdpoltavahttps://www.facebook.com/streetmusicdaypoltava/http://streetmusic.com.ua